Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valós otthon végezhető munkát?

Valós otthon végezhető munkát?

Figyelt kérdés
Érettségim van, egyetemre is felvettek, de sajnos pánikbeteg lettem, így abba kellett hagynom a sulit egy időre illetve nem tudok kimozdulni a lakásból, de ezek ellenére szeretnék valami pénzhez jutni ha már így alakult, hogy a négy fal közé vagyok zárva. Próbáltam nézni az interneten, de csak szerintem kamu hirdetésekbe vagy hálózatépítős munkákba botlottam. Esetleg valaki tudna számomra egy jó tippet? Előre is köszönöm a válaszokat.
2013. febr. 25. 01:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a valódi otthoni munkák simán egyszemélyes cégek, amiknek a székhelye történetesen a bejelentett lakcím... Bedolgoznak, üzletet kötnek, telemarketingeznek, ügyet intéznek, IT részfeladatokat végeznek, ilyesmi. Tehát jellemzően nem fizikai munka. A pánikbetegség eléggé kitolás, így még avonozni vagy piacozni se lehet, pedig az reális kis kiegészítő jövedelem lehet. Tudom, talán hülyeség, de én biztos nem törődnék soha bele: néztél már szembe a rettegéssel, nekiindultál már a külvilágnak párszor?
2013. febr. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze próbálkozom folyamatosan, járok kezelésre is, szóval van fény az alagút végén csak idő kell a teljes gyógyuláshoz, addig kellene valami otthoni munka.
2013. febr. 25. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Adjon a Jóisten kellő erőt, türelmet és bölcsességet neked! Ámen.
2013. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!