Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti igénylitek azt, hogy a...

Ti igénylitek azt, hogy a Kérdező megköszönje a küldött válaszodat vagy sem?

Figyelt kérdés

Engem személy szerint zavar, hogy a Kedves Kérdezők egy jókora része természetesnek veszi, hogy mi itt válaszolgatunk neki, aztán se bú, se bá...

Nem azt várom, hogy hálából vörös szőnyeget görgessen a bejárati ajtónkig, de azért egy halovány köszönet jól esne néha.

Szerintetek?

(Ja, és mindenkinek köszönöm a válaszát előre is... :-))


2013. febr. 25. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem is bosszant, hogy legalább jelezné, ha elolvasta a választ! Ez lenne a minimum!
2013. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 belapus ***** válasza:
Valamiféle visszajelzés, amiből kiderül, egyáltalán olvasta a választ, az nem ártana.
2013. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak akkor szoktam megköszönni, ha max. 1-2 ember válaszolt. Ha elkezdenek a kérdés alatt vitatkozni stb. akkor inkább nem írok senkinek.
2013. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát igen. Ez meg a másik.

Egy visszajelzés, hogy kinek a válaszával értesz egyet, kiével nem... szerintem ez alap kéne, hogy legyen.

Ez itt tulajdonképpen egy beszélgetés, csak virtuálisan...


Ha nem szólsz vissza, az olyan, mintha egy társaságból a feltett kérdésed után köszönés nélkül távoznál....

2013. febr. 25. 11:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor elmondom miért nem írok vissza ha vitatkozni kezdenek:

Egyik nap egy elég személyes kérdést tettem fel (persze minek, én voltam a h.lye már utólag tudom). Erre mi történt? Ahelyett, hogy a feltett kérdésre válaszoltak volna, elkezdtek bírálni engem, aztán egymást szidalmazták. Ilyenekre nem vagyok kiváncsi és ezt azzal adom a tudtukra a legjobban ha válaszra sem méltatom őket. A tiszteletnek oda-vissza kellene működnie.

2013. febr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha elkezdenek a kérdés alatt vitatkozni stb. akkor inkább nem írok senkinek.


Pedig szerintem az volna az igazi, ha ebben az esetben is visszaválaszolna az ember, már csak azért is, hogy lássak a többiek, hogy még ott vagy, veszed az adást, hiszen tulajdonképpen neked válaszolnak, csak közben vita kerekedett belőle, ami sztem nem olyan nagy baj.


Sőt, egy kicsit, persze óvatosan "szítani a tüzet" még jobb is, érdekes reakciókat hozhat ki az emberekből...


Köszi a választ mindenkinek...

:-)))

2013. febr. 25. 11:14
 7/7 A kérdező kommentje:

"A tiszteletnek oda-vissza kellene működnie."


Oké, ebben igazad van.

Tiszteletlenség csesztetni az embert azért, mert valamit nem tud és meg merte kérdezni...

De sajnos ez az általános reakció az (átlag)emberben.

Erről nem te tehetsz, hanem ... nem is tudom hirtelen, hogy tehet-e egyáltalán erről valaki.


Sajna úgy nagy általánosságban türelmetlenek vagyunk egymáshoz, a tolerancia, megértés, alázat meg segíteni akarás már múltszázadi, elfeledett szavak.


Köszi mindenkinek!!!

És további szép napot Nektek!!!

(egy-egy szép, zöld mancsot mindenki kapott ám!)

:-)))

2013. febr. 25. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!