Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a tetovált,...

Mi a véleményetek a tetovált, piercinges, motoros csajokról?

Figyelt kérdés
Én is ez vagyok,és kapok hideget,meleget...

2013. febr. 25. 18:27
1 2
 1/11 szántóvető ***** válasza:
17%
konzervatív mézeteket vallok,háztartást kéne vezetniük.
2013. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Negatív.

Semmi okom megsérteni téged, de én undorítónak találom a piercinget. A tetoválás attól függ, melyik testrészre mi van tetoválva, mekkora és milyen színnel. A motorról sincs túl jó véleményem, én speciel soha nem ülnék fel rá, de persze ettől még nem ítélem el azt, aki szeret motorozni.

Szóval én eléggé negatív véleménnyel vagyok az ilyen emberekről, de nem akarlak elítélni, mert nem ismerem az értékes belső tulajdonságaidat.

2013. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk mindezek mellett óvodai dajkaként dolgozom :)
2013. febr. 25. 19:48
 4/11 szántóvető ***** válasza:
azt hittem jól lepontozol.motor szódavízzel elmegy.piercinget nem csípem,gondolom fedett testrészen van a tetkoval együtt.ez utóbbiból valami lájtosat el tudok képzelni,de az meg nem illik egy motoroshoz :)
2013. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát nem lájtosak,és nem is kicsik,de nem látható helyen vannak. Comb,teljes hát,derék,egész bal oldal,vádli. Arra,meg,hogy háztartást kéne vezetnem,hát munkám mellett kettőt vezetek. a közöset párommal,és az anyámékét. (sajnos beteg,és nem tudja ellátni a feladatokat)
2013. febr. 26. 06:10
 6/11 hunbula ***** válasza:

Kit érdekel, ki mit gondol? Senkinek nincs joga ítélkezni a másik felett, amíg az nem árt neki semmilyen módon.

Mindenki azt csinál a testével, stílusával amit ő szeretne. Abba kizárólag neki lehet beleszólása.

Kérdésedre válaszolva, szerintem vagány dolog, legalább te ki mered fejezni az egyéniséged, másoknak is jót tenne az ilyesmi néha.

2013. febr. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen az utolsónak! Ilyen vagyok,mindezek mellett elintézem a mindennapi dolgaimat legjobb tudásom szerint :) Puszi neked,ha lány vagy,ha fiú :*
2013. febr. 27. 05:42
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Én pont ilyen vagyok, így érzem teljesnek magam.

Az egyetlen problémám az előítéletesség, 2 diploma ide vagy oda, nem néznek értelmiséginek amíg nem beszéltünk 2 mondatot. És a párkereséssel is ez a gondom, nagyon ritka, hogy hasonló extrém ízlésű, esetleg kinézetű értelmiségivel találjuk meg a közös hangot.

A nagyon egyszerű, ámde hasonló stílusú emberek viszont annál inkább megtalálnak, félreértés ne essék nem munka alapján ítélek, csak sok segédmunkás férfi között dolgozom és kevés olyan van köztük akivel színvonalas beszélgetést tudok folytatni.

2013. febr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a mai világban,ez már egy elfogadott dolog....
2013. febr. 28. 05:59
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy elfogadott, Sőt ;)

Én nem tudnék elviselni olyan csak akiben nincs valami ilyesmi, extrém dolog.

Tehát unalmas fapina.. :D A műkörmös cicababákról meg ne is beszéljünk.

2013. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!