Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lassú a Telenor Hipernet, mi...

Lassú a Telenor Hipernet, mi a baj?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időkben a Telenor Hipernet nagyon belassult,YouTube-n egy videót se tölt be,igaz tulléptem a keretem a hónap végére,de befizettük rendesen a netet,de semmi. Mi lehet a baj? (Kecskemét,belváros)

2013. febr. 25. 20:10
 1/5 AccountManagerkovács válasza:
Ha túlléped a keretet, akkor lassul automatikusan. Egyébként a Telenor Hipernetnél nincs szarabb...
2013. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem értem mi a baj,mert tényleg befizettük,elvileg nem kellene lassúnak lennie.Jah és 5MB-os a net és itt a kép,hogy mire képes [link]
2013. márc. 1. 09:16
 3/5 AccountManagerkovács válasza:
Mondom, a Telenor Hipernet úgy szar, ahogy van. Nekem is volt és soha az életben nem működött normálisan fél év alatt. Mindig lassú volt és szaggatott is, de a legnagyobb poén a lemondásnál van. Ha ugyanis két éven belül lemondod, 50 ezerre megbüntetnek, amit nem lehet elkerülni... Én még most is fizetem...
2013. márc. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha túlléped a keretet, akkor a Hipernet retro-üzemmódba kapcsol, azaz a feltöltés 32 kbittel fog repeszteni másodpercenként (ez a netsebesség már a 90-es évek végén is gáz volt, mikor javában 56kbit/s-al dübörgött a betárcsázós net).


Ha belassítják a Telenornál a netet a keret túllépése miatt, akkor csak az ún. számlanyitási ciklus elején gyorsítják vissza. A számlanyitás arra a napra szokott esni, mikor a szolgáltatást először aktiválták.

2013. szept. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az előző válaszomhoz hozzátenném: nem csak a feltöltés, hanem a letöltés is 32kbit-es brutális sebességgel fog menni. Ez kb. semmire sem elég.
2013. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!