Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretek multiplayerezni de...

Szeretek multiplayerezni de ha le jár az adatforgalmam akkor nem tudok mert folyton meg szakad a játékban a kapcsolat pedig van minimális internet elérés. Nem tudok mit csinálni amíg nem jár le a hűség nyilatkozat, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Telenoros hipernet internetem van, tudom ratyi rá jöttem. valami program érdekelne ami megoldaná hogy töltsek le valamit, úgy értem hogy ne azt írja hogy letöltés: 0 kbps hanem legyen valamennyi.

2013. febr. 9. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudod megkerülni. A szolgáltatón keresztül folyik az adatmozgás, és ők látják mikor éred el a korlátot. Onnantól kezdve ők szabályozzák a sebességet.


Bármilyen programot is használsz, ugyanúgy az ő szűrőjük az első amin át kimegy vagy az utolsó amin keresztül a gépedre bemegy az adat, így azt ők le is korlátozzák egyből.


Ha lenne egy program vagy bármi ami ezt megkerülné, szerinted nem lenne ismert? Vagy szerinted nem mindenki a legolcsóbb csomagot rendelné aztán kedvére használná a kiskaput? Miután ilyen nincs, ezért ezek a dolgok sem működnek.


Ha többet fizetsz akkor többet kapsz, ennyi ami elérhető.

2013. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jól van értem köszi , de nagyon nem tudtunk nagyobbat mert a 2 sodik legnagyobb van így is a legjobb meg már 11 ezer azt meg nem éri meg :// jaj de várom a decembert hogy le járjon a hüség idő :S Telenor fos ne vegyen senki
2013. febr. 10. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!