Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nőnek több joga van nevet...

A nőnek több joga van nevet választani a gyerekének?

Figyelt kérdés
Végtére is a nő szüli, meg, szenved vele hónapokig, a férfi csak az élvezeti cikket adja hozzá, így szerintem úgy helyes, hogy a nő dönt a nevébe, ha pedig a férfinek nem tetszik, akkor az az ő baja! Csak még a gondolata is felidegesít, hogy ha majd lesz gyerekem, akkor azért nem adhatom neki azt a nevet amit szeretnék, mert kötözködni fog majd! De én ebből nem engedek!
2013. febr. 26. 09:33
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Hát akkor egész jó véleménnyel lehetsz rólam! :)Akaratos és önző vagyok! Ha van még valami nyugodtan írd csak meg, ne tartsd magadba! Legalább így jobban megismerhetem önmagamat!
2013. febr. 26. 13:01
 32/33 A kérdező kommentje:
Én a háziállataimat is a görög Istenekről neveztem el! Jó a gyerekeimet nem nevezném el rólak! De szerintem azért nem volt mindegyik nevem katasztrófális:( Na mindegy, majd csak lesz kiegyezés!
2013. febr. 26. 13:20
 33/33 anonim ***** válasza:
Hát bocsi. Nem ismerlek, szóval az életben lehetsz akármilyen kedves, megnyerő, stb, de az alapján, amit itt leírtál a névválasztással kapcsolatban, azt nemigen tudom pozitívan értékelni.
2013. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!