Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nőnek több joga van nevet...

A nőnek több joga van nevet választani a gyerekének?

Figyelt kérdés
Végtére is a nő szüli, meg, szenved vele hónapokig, a férfi csak az élvezeti cikket adja hozzá, így szerintem úgy helyes, hogy a nő dönt a nevébe, ha pedig a férfinek nem tetszik, akkor az az ő baja! Csak még a gondolata is felidegesít, hogy ha majd lesz gyerekem, akkor azért nem adhatom neki azt a nevet amit szeretnék, mert kötözködni fog majd! De én ebből nem engedek!
2013. febr. 26. 09:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Jó, ne engedj. Szerencsére úgy tűnik, hogy egyhamar nem lesz nálad aktuális a kérdés, ha csak a dizsi mögött vmi ismeretlen félrészeg fel nem csinál, vele meg nem kell majd a néven küzdened ne félj.
2013. febr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nem szoktam részeg lenni, nem szoktam dizsibe járni és huszonéves vagyok! Idióta!
2013. febr. 26. 09:40
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe se tudtok közös véleményre jutni?

Akkor sok probléma elé néztek.

2013. febr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Amúgy az elsőt jelentettelek, mert provokáltál!
2013. febr. 26. 09:45
 5/33 A kérdező kommentje:
De ha egyszer majd engem fog belülről rugdosni, meg én szenvedek velem, akkor megérdemlek legalább annyit, hogy úgy nevezzem , ahogy én szeretném! Neki soha nem tetszik egyik nevem sem:(
2013. febr. 26. 09:46
 6/33 A kérdező kommentje:
mármint én szenvedek vele
2013. febr. 26. 09:47
 7/33 anonim ***** válasza:
Nem.A névválasztásban,és minden másban pontosan ugyan annyi joga,kötelessége,beleszólása van mindkét szülőnek.
2013. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Férfi élvezeti cikk!!

Ha már így beszélsz róluk, akkor már mindegy a gyerek neve.

Működő kapcsolat lényege, hogy sokszor kimondjátok egymásnak, szeretném tudni mi a véleményed, és megbeszélni a dolgokat.

De egy élvezeti cikk nem gondolkozik ugyebár.

Isten áldjon meg!

2013. febr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Kérdező, az ellenvélemény ne kirtikálás, hanem az élet természetes hozzátartozója, hogy ne mindenki ért egyet veled, de ez még nem azt jeleni, hogy provokál.

Én, én, én, én, én, én.....

A gyerekvállalás, nem én kérdés. Csak akkor ha egyedül akarod felnevelni, ehhez pedig a legjobb úton hallatsz.

2013. febr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
De tény és való, hogy a nők többet szenvednek! fáj nekik, meghíznak, terhességi depressziósak is sokan. az élvezeti cikket csak arra értettem, hogy neki nem fáj semmi gyerekkel járó dolog.
2013. febr. 26. 09:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!