Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Június 21-én leszek 18 éves....

Nyuszi1129 kérdése:

Június 21-én leszek 18 éves. Terhes vagyok 2 és fél hónapja, édesanyámnak még nem mertem elmondani. De én azt hallottam, hogy nélküle is elmehetnék orvoshoz. Csak, hogy én nem tudom milyen orvoshoz kell mennem. és hogy tényleg mehetek-e szülö nélkül?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 16:01
1 2
 11/12 anonim válasza:

Az abortusz a legundorítóbb, leggonoszabb tett, amit ember elkövethet. Ezektől a kijelentésektől égnek all a hajam!Minden esetben ezt mondanád kedves válaszoló? Akkor is kegyetlen tett, ha a baba beteg less, de azért is megtartják cask saját önző érdekeiket követve, mert nem számít, milyen kínok között kell élnie annak a gyereknek tudván, hogy soha nem less teljes értékű élete.


Vagy akkor is azt mondod, ha aki szülni akar maga is gyerek, momdjuk 13 eves, holott még nem tudja mi az élet, semi felelősség tudat nincs benne. A gyerekhez stabil család, és megfelelő anyagi hatter kell. A gyerek legyen cask gyerek és ne szüljön. Én betiltanám a 25 eves kor alatti gyerekvállalást. Az anyasághoz érett személyiség kell. Hadd döntsön a nő arról, hogy meg akarja tartan vagy sem, hiszen neki kell felnevelnie. Ha elveteti az nem gyilkosság. Akkor mondjátok az orvosoknak is, hogy ölnek, mert még 5 hónapos korig is megindítják a szülést, ha kiderül, hogy súlyos beteg a gyerek. Vagy ha a te gyereked szülne 15 évesen neveld fel helyette, mert ő még gyerek! Még sorolhatnám. Sok ember nagyon önző, cask a saját lelkiismeretéért aggódik.

2015. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Későn írom, de. Utólag talán te is belátod, és hátha mást érint a kérdés. Ha 18 évesen volt annyi eszed és bátorságod, hogy védekezés nélkül szeretkezz, vagy baleset történt és nem volt annyi eszed, hogy vegyél egy 72 órás tablettát, akkor ezek után legyen ahhoz is bátorságod, hogy elmond az anyukádnak.

Mert akár megtartod, akár nem, az a szüleid pénzét fogja terhelni, nem a te munkanélküliségedet.

2019. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!