Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Június 21-én leszek 18 éves....

Nyuszi1129 kérdése:

Június 21-én leszek 18 éves. Terhes vagyok 2 és fél hónapja, édesanyámnak még nem mertem elmondani. De én azt hallottam, hogy nélküle is elmehetnék orvoshoz. Csak, hogy én nem tudom milyen orvoshoz kell mennem. és hogy tényleg mehetek-e szülö nélkül?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz és szerintem mond el neki
2013. febr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
értem.. de míg nem töltöttem be a 18at nélküle nem is mehetek se nőgyógyászhoz? ha el is mondom neki nem érne rá velem jönni mert nagyon sokat dolgozik..:/
2013. febr. 26. 18:02
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki. rá fog érni.
2013. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

Nőgyógyászhoz elmehetsz bármilyen ügyben szülő nélkül is. Nem igaz, hogy ennyi idősen erről még nem hallottál...

De ha terhes vagy, akkor arról előbb-utóbb a családod is tudomást szerez, akkor is, ha nem mondod meg nekik, gondolom, ez logikus.

Ja és a legfontosabb tanácsom: mindenképpen tartsd meg a gyereket!! Az abortusz a legundorítóbb, leggonoszabb tett, amit ember elkövethet.

2013. márc. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem is vetetném el soha nem tudnék "megölni egy életet" aminek ráadásul én fogom adni azt.:)

de amúgy igen ennyi idősen nem hallottam semmi ilyesmiről.. mivel még nem volt dolgom nőgyógyászaton és olyan ismerősöm sincs aki ennyi idős és terhes.. sőt még idősebb ismerősöm sincs aki terhes...

2013. márc. 1. 19:37
 6/12 anonim ***** válasza:
14%

Nagyon helyes, hogy megszülöd. Remélem, boldog család lesztek.

Hát azért lepődtem meg, hogy nem tudod, mert manapság a lányok nagy része jóval 17-18 éves kora előtt felkeres egy (gyermek)nőgyógyászt, ilyen-olyan okokból. Vagy ha nem, ennyi infót akkor is összeszednek, ha máshonnan nem, a netről.

De viszont így örülök, hogy tudtam segíteni. :)

2013. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Bodnár Kingi válasza:
Mindenképp mond el anyukádnak! Akkor is ha sokat dolgozik és ezért elmaradt egy pár anya-lánya beszélgetés,és akkor is ha nem kimondottan őszinte a viszony köztetek. Lehet,hogy először kicsit ideges lesz,de ő is anya,és meg fog érteni. Másrészt meg tényleg el kell menni a nőgyógyászhoz,hiszen az első ultrahangos vizsgálatokon derül ki,hogy minden rendben van e a babával!
2013. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Késő, de azért leírom. 18 évesen már nem nagy baj, ha teherbeesel.
2015. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
na megszulted?
2015. jan. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fiú lett vagy lány? Hogy hívják?
2015. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!