Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 eves vagyok lany es erdekel...

13 eves vagyok lany es erdekel a szineszet. Vannak tippjeitek? (Tobbi lenn)

Figyelt kérdés
Mint mar mondtam 13 vagyok lany. Mindigis imadtam a szinhazat es kb barmelyik karakterrel tudtam azonusolni. Most szeretnek valami szineszettel kapcsolatos dolgot csinalni ha nem is dolgozni csak ugy hobbikent. Szeretek meg irni is szoval jo lenne az is mert igaz tetszik a szineszet de en kicsit felenk vagyok de mindenesetre szeretnem megprobalni. Irjatok kerlek uzenetet hogy ti mit javasoltok es kerlek ne olyanokat hogy majd 5 ev mulva gyere ezzel... Kerlek vegyetek komolyan! Koszonom szepen!!!!
2013. febr. 26. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj drámás suliba továbbtanulni:)


(komolyan, ott foglalkoznak színjátszással;)

2013. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak ott meg nem foglalkoznak elegge az oktatassal.. En eros de szinjatszo sulit akarok ami nm fizetos..:/
2013. febr. 26. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!