Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hányszor utaltatok már...

Ti hányszor utaltatok már előre más bankszámlájára? Nem túl kockázatos ez? Pl. Vaterán új cuccokat hirdetnek, elutalom a pénzt, de terméket nem kapok. Vagy lenyúlja az összes pénzem a bankszámláról. Saját tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálam eddig nem volt vele gond.

Vaterán érdemes az értékeléseket nézni, ha ezek rendben vannak, akkor valószínűleg nem lesz gond. Bár az is igaz, hogy túl nagy értékű dolgot azért nem vennék előreutalással. (eddig kb. 20.000 ft volt a legtöbb)


"Vagy lenyúlja az összes pénzem a bankszámláról."

Ilyet nem tud tenni, ne aggódj! Ne keverd össze a bankkártyás fizetéssel!


Viszont amit írtam, az a vaterára igaz csak. Tehát az ilyen ingyenes, névtelen oldalakon (apród, jófogás) soha nem szabad előre utalni, ott valóban nagy a kockázat.

2013. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én mindig előre utaltam/utalom a Vaterán vásárolt termék árát, és még nem volt gond belőle.


Persze az is igaz, hogy én csak pár ezres (max 10e) értékig vásárolok ilyen helyen, mert az ördög azért sosem alszik.

De ha vásárlás ELŐTT megnézed az eladó "statisztikáját", értékelését, elég jól be lehet lőni, hogy megbízható-e. Mondjuk az is hozzátartozik, hogy olyantól nagyon nem szívesen vásárol az ember, akinek még csak 1-2 eladása van.

Lenyúlni egyébként nem tudja a számládat, mert ő csak az utalandó összeget közli veled, tehát legrosszabb esetben is "csak" azt az összeget bukod.

2013. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem sem volt még sosem gondom ebből pedig sokat vásárolok vaterán, viszont csak olyantól akinek 1 db negatív értékelése sincs.
2013. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Több 100x. Nem volt belőle semmi!


Viszont ha a termék külföldről jön azt 15x gondold meg, mert elég macerás a pénzed után menni, ha esetleg nem kapnád meg a terméket.

2013. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) igazából apródról rendelnék 2000 Ft értékben de eléggé maradi vagyok ezért nem bízok meg a netes vásárlásban. amit nem próbálok fel azt nem veszem meg.
2013. febr. 27. 21:45
 6/6 anonim válasza:
Sajnos nekem már voltak negatív élményeim a vatera vásárlással kapcsolatban! hibás volta termék.. vagy késet... majdnem belefutottam egy olyan eladóba aki nem akarta küldeni a terméket külfödlről rendeltem és 4 hónap elteltével küldte el nekem,, hol ott 2 hét alatt meg kelett volna jönnie.. ha nem vagyok rámenős talán még ma se kaptam volna meg....
2013. jún. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!