Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fiú, aki tetszik és a...

Van egy fiú, aki tetszik és a mobilján találtam magamról képeket. Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Suli után a könyvtárban találtam egy telefont,és a menü a galériában volt megnyitva,és vagy húsz kép volt rólam benne.Ezek szerint ő engem fényképezett,amikor nem láttam.De ez most azt jelenti,hogy tetszem neki,vagy valami mást,hogy mondjuk csak úgy szórakozásból fotóz lányokat titokban?Mert még annyi,hogy néha látom,hogy engem néz vagy órán is látom oldalról néha,hogy figyel...Nem merem megkérdezni,hogy mi van,mert még sosem tetszettem egy fiúnak sem (szerintem az alakom miatt).Hogyan tudnám kideríteni,hogy mi van?

2013. febr. 27. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszesz neki. Legy vele kedves, koszonyj neki es ha lehet beszelgess vele. Ha komolyan tetszesz neki fog o is lepni.
2013. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én telefonomon csak olyan lányok képei vannak, akik tetszek.És ez sok osztálytársamnál is így van, szóval hajrá baby!:)
2013. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!