Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy név ami tetszik. Mert...

Van egy név ami tetszik. Mert az enyém nem tetszik annyira mit csináljak? Kezdjem el mondani azt a nevet ami tetszik magamrol? Másod névként? Vagy mit? Mert talán ezt is megtartanám.

Figyelt kérdés
mit csináljak az ismeretségembe van olyan nevü ami tetszik söt családba is
2010. ápr. 24. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mi az eredeti neved (elég keresztnév) és mit szeretnél? :) Én is utáltam egy időben a saját nevem és szívesen megváltoztattam volna, de inkább csak második névként használom azt ami nagyon tetszik. :)
2010. ápr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a nevedet hivatalosan megtudod változtatni valami iszonyu mennyiségű pénzért, anyám mondta
2010. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Megszokás kérdése minden. Én például Krisztián vagyok, de az sem érdekel, ha Sanyinak neveznek. Szerintem békélj meg a neveddel.
2010. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem Juditnak hívnak,és iszonyatosan utálom. De amikor lett egy barátom,akkor elkezdett becézgetni + új suli,és mindenki Jucinak vagy Jutkának hívott... Azóta már megbékéltem a nevemmel :)
2010. ápr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Judit= zsidó nő
2010. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a judit névről a kovászos ubi jut eszembe:DDDD

egyébként engem nem hívsz úgy ahogy akarsz

Lili vagyok és ha nem vagy az anyám vagy az apám, (akik megszokásból lucusnak meg lilikének meg lucusnak meg ilyeneknek hívnak), akkor vagy úgy hívsz hogy Lili vagy SEHOGY

2010. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
utolsó: Oké, Lucus. :D
2010. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de ha csak mondogatom magamrol hogy az vagyok meg az a becenevem az is jo gondolom nem?
2010. ápr. 30. 16:22
 9/12 anonim ***** válasza:
láttam már sok embert, akinek benne sem volt a nevében, ahogy szólították. Szerintem békélj meg a neveddel, úgysem az számit hogy hogy szólítanak...
2010. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én Rita vagyok,és teljes mértékben igazgyöngynek hiszem magam:))
2010. máj. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!