Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit illik hálaajándéknak adni?

Mit illik hálaajándéknak adni?

Figyelt kérdés

Év végén érettségizem előrehozottan németből, és először is a némettanáromnak szeretnék valamit adni az elmúlt 3 év munkájáért. 60 éves férfi.

A másik egy 19 éves lány, aki német korrepetálást tart nekem sulin kívül. Nem vagyunk különösebben barátok, csak az órákat tartja, de aranyos lány.

Egyiküknek sem tudom, mit adhatnék. Vannak sablon ötleteim, mint bor, csoki, de ennék azért többet szeretnék. Minden ötletet köszönök!



2013. febr. 27. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a sablonos ajándék lenne jó ezzel is tudsz köszönetet mondani. Nem az számít mit adsz hanem hogy szívből tegyed.

Ha kreatívabb dolgod adnál az már félreérthető, talán neked többet jelentene az ajándék mint nekik.

Esetleg egy jó nagy ajándék csomag teli finomsággal, ha többet akarsz adni! :) Biztosan nem azért korepetáltak mert felveti őket a pénz, ezért is a sablon, vagy ajándékcsomag lenne a legjobb, és praktikus.

2013. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ajándékozz nekik egy német nyelvü szinházi elöadásra jegyet. Egymás mellé! ...:)))
2013. febr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!