Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Közép suliba járok és az...

Közép suliba járok és az iskola hány óra igazolt hiányzás után dönthet úgy hogy év ismétlés?

Figyelt kérdés
Elég sokat voltam beteg és emit kérdezem.
2013. márc. 1. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
250 ha jól tudom, de egy bizonyos óraszám után kiküldik a családosokat és elveszik a családi pótlékot úgyhogy feleslegesen, egy kis nátha miatt már ne maradj otthon.
2013. márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A CSP-t csak igazolatlan hiányzás miatt vehetik el.

és én is 250 órát tudok. Ha több van évet kell ismételni, bár ez sem szentírás. Nekem volt osztálytársam, aki sokkal többet hiányzott egy balesete miatt, de osztályozó vizsgával folytathatta a sulit normálisan.

2013. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam minden hülyeségért otthon maradni csak szív beteg vagyok és van úgy hogy be kell menni a korhátba és benn is tartanak egy ideig.
2013. márc. 1. 16:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt nem értem miért nem a tanáraid kérdezed? Esetleg az iskola titkárságán érdeklődj.

Szerintem ha tényleg komoly indokkal hiányzol, akkor meg fogják érteni és osztályozó vizsgával simán átengednek.

2013. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben beszélek velük csak előbb érdekelt hogy mennyi az a határ amit el lehet érni de akk még nem értem el köszönöm a válaszokat :)
2013. márc. 1. 16:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk volt aki túllépte a határt és nem kellet osztályozót se tennie, mert elég jegye volt és jók.
2013. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!