Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Németes vagyok és szeretnék...

Németes vagyok és szeretnék megalkotni egy angol mondatot, de a google fordító, webfordító nem tökéletes? :D

Figyelt kérdés

szóval amint említettem németet tanulok angol nyelvben nincs nagy ismeretem és van egy angol kedvenc bandám One Direction és fel tudtam venni velük a kapcsolatot twitter,ask.fm-en és beszélgettek az egyik banda taggal és

1.:2014-ben eljöttök Magyarországra?

2.:milyen a THM-turné?

3.:nagyon remélem,hogy jövőre eljöttök Magyarországra nagyon sokan szeretnek titeket,és szeretnénk veletek találkozni?

4.:ti vagytok a példaképeim ti mindig meg tudtok nevettetni,és nagyon aranyosak vagytok,és mindig pozitívan álltok a dolgok elé és mindenből a legjobbat hozzátok ki nagyon szeretlek titeket?

5.:nagyon szeretlek titeket legyetek mindig ilyen vidámak

6.:olyan aranyosak vagytok Perry-vel Zayn?

7.:ti vagytok a tökéletes pár Eleanor és Louis?

8.:Danival olyan szépek vagytok Liam ?



#fiú #idegen nyelv #angol #híres banda
2013. márc. 2. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Ich 2014 alle unt Ungarn?

2. Wut das ist THM?

2013. márc. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
te tényleg azt hiszed hogy ők írnak?! :D
2013. márc. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ettől még aki leírja neked a mondatokat annak is szaros lesz a szája...
2013. márc. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
majusba megyek koncertre Berlinbe München es oda szeretnem adni ezt a levelet nekik.es angolul nem nemetul.(:
2013. márc. 3. 10:17
 5/7 anonim válasza:

A kerdezo nem a velemenyetekre volt kivancsi, hanem a segitsegeteket kerte!Ha szereti oket, azt ir, amit akar nekik! Legyen az nyalas, vagy nem nyalas szoveg!

Nem vagyok egy asz angolbol kedves Kerdezo, de probalok segiteni.

Do You came to Hungary in 2014?

What is the THM tour?

I hope that next year you'll come onto Hungary, many people love you and want to meet with you?

You are my idol, you always know how to make you laugh, and you are very cute and always positive things stood in front of and to the best of everything to you. I love you so much! Always be joyfull!

You're so cute Perry with Zayn!

You're the perfect couple, Eleanor and Louis!

Dani you are so lovely with Liam!


Probaltam minnel helyesebben osszerakni a dolgokat. Egyetlen mondtaban nem vagyok biztos,(vagyis felmondatban) amikor azt irod " mindig pozitivan alltok a dolgok ele es mindenbol a legjobbatt hozzatok ki" Angolul---> always positive things stood in front of and to the best of everything to you - ez itt szerintem nem jol van irva, de megprobaltam. Az angol nyelvben nem fogalmaznak ilyen " bonyolultan" .

Remelem segitettem, es sok szerencset a level atadasahoz!!!

2013. márc. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az elso valaszban nem Do you came, hanem Do you come!!!
2013. márc. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ja es meg mindig az elozo vagyok. Ha nem kapsz ettol jobb segitseget, hidd el mar ezt is meg fogjak erteni. :)
2013. márc. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!