Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Szent Johanna Gimi 7 -ben...

A Szent Johanna Gimi 7 -ben tényleg Zsolti és Kinga szakítani fog?

Figyelt kérdés

2013. márc. 2. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Hát, nem tudom, miért nem tudod kivárni azt, hogy eljuss odáig a könyvben, de mindegy.

Igen, szakítani fognak.

2013. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
És az első válaszoló hülyeséget ír... (2. vagyok)
2013. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért nem bírom ki amíg eljutok odáig mert nem tudom mikor lesz meg az a rész. De azért köszönöm a válaszod!
2013. márc. 2. 22:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen és össze jön Daveel
2013. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bogcsika22 ***** válasza:
sajna igen de legalabb majd jarni fog Kinga davel
2013. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen :| de majd össezjön a daveel
2013. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaja, és összejön Davevel. Zsolti és Kinga rájöttek, hogy ez nem fog működni és közös megegyezéssel szakítottak. Aztán voltak egy táborba meg ilyesmi Kinga rájött, hogy tetszik neki Dave, mert inteligens, helyes és kedves Dave-nek meg amúgy is tetszett Kinga, ezért nem járt senkivel eddig, Kinga elmondta Zsoltinak, hogy ő a világ legrosszebb exbarátnője, mert beleszeretett a legjobb barátjába, Dave meg elmondta Zsoltinak, hogy ő a legrosszebb barát mert beleszeretett az exbarátnőjébe. Zsolti hagyta őket, hogy örlődjenek, aztán mondta nekik: Muhaha, én rég erre vártam. És összejöttek. A szalagavató végén jönnek rá amikor vége és ők táncolnak majd megcsókolják egymást. Am. amikor ruhát néztek és a házasságról beszélnek Kinga azt mondja: Az én esetemben minimum egy vallásváltás. És Kinga non szereti Davet mert Reni is írja, hogy Kinga még ilyen szerelmesnek nem is látszott. Cukik együtt! <3
2013. márc. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Provence-ban voltak, és ott Dave sokat segített Kingának, mert végig hányt.. (azt hiszem az élőlánc után)
2013. márc. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ja
2013. márc. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. ápr. 9. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!