Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SzJg fanok! Ti milyennek...

SzJg fanok! Ti milyennek látjátok Kingát?

Figyelt kérdés
Érdekel, mert fogadtam a barátnőmmel, hogy egy teljes hétig tudom játszani, mintha Ő lennék. Kiváncsi vagyok, ti milyennek látjátok. Lécci írjatok! Jövő héten indul a verseny!!

2013. jan. 21. 17:09
1 2
 1/15 jamesandjames ***** válasza:
100%
Magbiztos, nagyon ordítozó, céltudatos, csinos, néha bőcs is meg nagyképű és szerintem mindig alkatához előnyös ruhákat hord. Lényegében ez amit le tudtam írni, de nem hinném, hogy sokat segítettem, a könyvben nagyjából benne vannak ezek. Azért sok sikert a "versenyhez"!:)
2013. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 bogcsika22 ***** válasza:
96%

mindig mindenben elso akar lenni.Okos.Magabisztos.mindig mindent tud.Meg akkor is igaza van amikor nincs.Hamar felkapja a vizet.Ami nem tetszik neki abba beleszol.Maximalista.Kb ennyit tudtam mondani

Sok sikert a versenyhez!!!!:)

2013. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Kata 2000 ***** válasza:
91%
Ki nem állhatja a szerencsétlen embereket, a mag amódján segít, de segít, fontos számára a rend, a fegyelem, ha valami nem úgy működik ahogyan azt ő szeretné, akkor változtat azon...:)
2013. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Okos, mindig a legeslegelső akar lenni, benne van szerintem a legnagyobb versenyszellem, a nyerni akarás, maximalista, 120 % akar kihozni magából, lenézi a "nyomikat" orditozik a rockerekkel, ja és Reninek mindig tanácsot ad, mivel ő a "titkos legjobb barátnője". Nekem tetszik a karaktere nagyon! :)
2013. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Mcgalagony17 ***** válasza:
Az egyik kedvenc karakterem. Feminista, túlteng benne a versenyszellem-, ami nem baj, de elég sokszor túlzásba viszi-, viszont akiket szeret, azokért maximálisan kiáll, és szép tőle, hogy szeret jótékonykodni. Ami nem tetszik benne, hogy lenézi a nála gyengébbeket és folyon gúnyolódik.
2013. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 marietta99 ***** válasza:

:D énis csináltam ezt a barátnőmmel,ő is olvasta ráadásul őt is Reninek hivják,úgyhogy egy napig szivtam a vérét,aztán mikor másnap bezséltünk nem Renátáztam hanem Reniztem őt és mondta hogy irtó jól játszottam Kingát :D

Amúgy..hm..Kinga,mint személyiség...Nos.Ő nagyon domináns,tehát akárhol van felfigyelnek rá,harsány és szigorú,szabálykedvelő "himsoviniszta gyűlölő" és célja az egyenjogúság.Tehát szerintem egy szimpatikus személyiség,van benne idegesitő tulajdonság de ha azokat kiszűrjuk belőle igen kedves ember lenne.:)

2013. jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.küldhettek tovább is.eddig egész jól alakítom Kingát:)
2013. jan. 29. 16:34
 8/15 Kata 2000 ***** válasza:
100%
Hajrá!!!
2013. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Céltudatos, aki kiáll az igazáért, labilis idegrendszerű, és el ne feljtsd mondogatni, h: Te hímsoviniszta állat v. Renáta, szánalmas vagy! :-) sok sikert:-)
2013. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 **Coffein** válasza:

Tökéletesnek:)

Jó barát, egészségesen él, segítőkész, csodálatos ember.

2013. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!