Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Éhezők Viadala 2. részében...

Az Éhezők Viadala 2. részében (Futótűz) meghal Peeta? És mi történik Cinnával, meg a Tizenkettedik körzettel, mármint azt tudom, hogy már nem létezik, de akkor mi lesz az ott élő emberekkel?

Figyelt kérdés

Vajon mi fog történni Peetával, ha nem hal meg? És Johannát megölték? Lesz következménye, annak, hogy a Viadalon senki nem győzött? Snow megöleti Katnisst?


Előre is köszi a válaszokat!



2013. márc. 3. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Olvasd el a harmadik kötetet, mert olyan izgalmas, hogy én például le sem tudtam tenni, de szó szerint. Volt, hogy egész éjjel olvastam, és csak arra eszméltem fel, hogy hoppá, hajnalodik...


De ha ezek után is szeretnéd tudni a válaszokat, nos megválaszolom a kérdéseidet. De jól gondold meg, most továbbolvasol-e.


***


Peeta nem hal meg, de elrabolják, a Kapitóliumban megkínozzák, és tesznek vele egy visszafordíthatatlan szörnyűséget. Mégpedig azt, hogy vadászdarázsméreg segítségével minden Katniss -hez kötődő emlékét "befeketítik", emiatt Peeta a regényben többször megpróbálja megölni és szinte teljesen elhúzódik Katnisstől. Minden csodaszép szerelmes szál, amit a történet eddig felépített, most el fog tűnni egy csapásra. Nehéz kibírni könnyek nélkül, én sem álltam meg.


Cinnát megölik. (Itt is sírtam)


A Tizenkettedik Körzet úgy ahogy van, megsemmisül, a harmadik könyv például úgy kezdődik, hogy Katniss az oszló hullák között járkál a megsemmisített körzetben. Az a kevés ember, aki túléli a Tizenkettedikből, a *SPOILER* Tizenharmadik Körzetbe kerül.


Johannát nem ölik meg.


Igen, lesz következménye, méghozzá igen súlyos.

2013. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igaz a Peetával történteket teljesen nem olvastam el, mert nem szeretném a harmadik kötet elolvasása előtt megtudni a választ, de akkor is nagyon köszönöm. Még azt remélem, hogy Annieról is megtudunk többet.
2013. márc. 7. 13:43
 3/3 anonim válasza:
jó de peeta a végén vissza fog emlékezni katnissre??
2014. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!