Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindennap cserélgetem a...

Mindennap cserélgetem a profilképem Facebookon. Hogy szokjak le róla? Milyen a jó profilkép?

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 19:43
 1/2 W. Tamás ***** válasza:
Találd meg azt a képet, amire mindig szívesen nézel. Fontos, hogy tükrözze az egyéniségedet, vagy legyen benne valami, ami neked nagyon tetszik. Lehet ez egy kedvenc figura, egy tárgy, vagy egy jól megszerkesztett fotó rólad. Én pl.a saját fotómat Photoshop-pal átszerkesztettem, és másfél éve ugyan azt használom profilképnek. Biztos te is megtalálod előbb-utóbb a neked tetsző profilképedet ! Drukkolok ! :)
2013. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Iszonyat idegesito ha valaki folyton profilkepet valtogat. Nem cserelgesd surun. Legalabb 3 honap teljen el.

Inkabb ha lesz rolad egy jo foto csak siman toltsd fel instara vagy barhova. De ezt se vidd tulzasba mert irritalo folyton egy embert latni

Amuuugy meg ez onbizalomhianyra utal

2016. dec. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!