Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a hajammal?

Mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés
Na szal apám állandóan sír (képletesen), hogy vágassam le hajam mer hogy nem tetszik nekei meg ronda. Kb vacsora csak errõl szólt. Neki világéletében tüsi haja volt, gondolom ezt szereti. Na ez idáig rendben, csak nekem borzalmasan hülyén áll a rövid haj. Tavaj is levágatta, másnap egész suli rajtam röhögött. Nem akarom hogy ebben a suliban is megint ez legyen. Ilyeneket mondogat hogy undorító a hajam, rá se bír nézni de rajta kívül senki nem rinyál. Azt mondta vacsoránál hogy 2 napom van hogy menjek fodrászhoz mert ha nem õ visz (bár inkább cibálni szokott). Na és az a nagy helyzet hogy mindenhol a gépi nyirásnál csak tüsire (rövidre kb egy centi vagy nem tom) lehet nyiratni. Szal arra gondoltam hogy ollóval vágatom. Azt hogy kell csináltatni? Vagy csak azt mondom h ollóval 2 centire azt hajrá? Pls írjatok mert már nem tom mi legyen. Így se vagyok egy hú de szép látvány De legalább olyan átlagosan nézek ki... Keresztapám meg haverom azt mondta hogy így jóbb... Mi a f@szomat csináljak? 15 fiu de ez nem szamit.

2013. márc. 3. 19:46
 1/3 A kérdező kommentje:
bocs nem 2 hanem 5
2013. márc. 3. 19:49
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaj te szegény :) Az én Apum is állandóan a hajamat kritizálta, pedig én nő vagyok, jó persze nem ilyen durván.

Szóval, ha elmész egy fodrászhoz, de olyanhoz aki férfi-női, ne olyan 1000 éves fodrászhoz, aki még külön tanulta a kettőt, ott elmondod, hogy milyet szeretnél és olyat fog vágni. Nem csak a nullásgépet ismerik.

Nyugodtal el is mesélheted a sztoridat neki, hogy jobban megértse a problémát.

2013. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oksa :D Nagyon szépen kösz a válaszod :D
2013. márc. 3. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!