Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek kéne olyan fiú akinek...

Nektek kéne olyan fiú akinek sok lány barátja van? És olyan lány, akinek sok fiú barátja van?

Figyelt kérdés
Én úgy vagyok vele, hogy nekem nem kéne olyan fiú, aki tele van lány barátokkal, mert nem is hiszek ebben a fiú lány barátságban egyáltalán, nekem bárki bármit mondjon akkor se. Meg amúgy sem sülhet ki ebből szerintem semmi jó, ne barátkozzon lányokkal ha lesz neki barátnője, és fordítva sem!
2013. márc. 4. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen helyzetek mindig féltékenységet hoznak magukkal. Én inkább kerülném az ilyen embereket.
2013. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom. Egyszer mikor egy fiú megemlítette, hogy van egy rakás lány barátja, hát az illúzióromboló volt.
2013. márc. 4. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ördög különben sem alszik, a kísértésnek meg elég egy gyenge pillanat... ;)

Így is folyamatos kísértésnek vannak kitéve az emberek, nem kell még ilyenekkel is rásegíteni.

2013. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ti tényleg extrémen hülyék vagytok xddd 100% mindanyiotok lány xddd
2017. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!