Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Itt van olyan lány aki félénk...

Itt van olyan lány aki félénk és visszahúzódó és kevés barátja van és barátkozna hozzá hasonló lánnyal?

Figyelt kérdés
ÉN is eléggé félénk vagyok de szeretnék barátkozni ismerkedni lógni hozzám hasonló lányokkal.18 és 25 év közöttiekkel.
2010. nov. 19. 10:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

ÓÓ de kár én 16 leszek nem sokára=)

Sajnos nem tartozok a megadott életkor közé=(

De megkérdezhetem,hogy te milyen idős vagy, Kedves kérdező?=)

2010. nov. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én meg nem vagyok lány sajnos. :)
2010. nov. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia, én is elég félénk és visszahúzódó vagyok, 3 éve lakom Bp-en, és még barátaim sem nagyon vannak... Nehéz így. Te hány éves vagy és hol élsz?

Én 24 vagyok.

2010. nov. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én 16 vagyok, nincsenek barátaim, már írtam is ki ilyen kérdést csak sokkal részletesebben.. De sebaj én egyedül leszek örökre...


16/L

2010. nov. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
A vonzás törvénye él. Ha ezt sugallod és ezt el is hiszed akkor tényleg egyedül maradsz.
2010. nov. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem él semmilyen vonzás törvénye. Ha élne akkor senkinek se lenne semmi gondja. Kimondaná pl. hogy holnap nyerek a lottón és nyerne... Sántít a dolog nagyon.
2010. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok és 18.kerben lakom. de tudjátok mit? a kor mégse számít ! oks? pussz
2010. nov. 19. 14:11
 8/16 A kérdező kommentje:
valahogy meg kéne beszélni egy talit aztán majd eldöntöm hogy barátkozzunk-e vagy sem, de persze a ti véleményetek is számít. sok puszy
2010. nov. 19. 15:33
 9/16 anonim ***** válasza:

én is nehezen barátkozom.:D élőben nagyon csendes vagyok :D

17L

2010. nov. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Regisztrálj csajos fórumokra, vagy olyan oldalakra, amik a lányoknak-nőknek szólnak, beszélgess velük és majd kialakul. Fórum találkozók szoktak lenni, hogy a fórumozók személyesen is megismerhessék egymást. A másik, hogy legyen önbizalmad, hogy merj beszélgetni, személyesen kontaktust teremteni másokkal.
2010. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!