Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » BAKANCSOSOK, mivel és hogy...

BAKANCSOSOK, mivel és hogy kenitek a bőrt, hogy puha legyen és mi a véleményetek a Dr Martens fekete kencéről?

Figyelt kérdés
Vagy egy Sellys fekete bakancsom, de hiába kenem nem úgy tűnik mintha rendesen beszívná... Próbáltam már úgy is, hogy felmelegítem a fekete elvileg légáteresztős kencét és hősugárzó előtt felmelegített bakancsra kenem.. de elég érdekes... Ti hogyan kenitek, ápoljátok?
2013. márc. 4. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem vannak katonai bakancsok , sok fajta krèmet boxot kipròbàltam de a legjobb a paraffin, gyògyszertàrban lehet kapni folyèkony tiszta olaj , a bõr hamar magàba szívja , nekem 1 pàr bakancsra elment fèl ddeci paraffin, akkor gondolhatod mennyire jò.
2013. márc. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Jó a martens kence, nekem martens bakanancsom van. Többször be kell kenni előbb utóbb jó lesz. Hány soros a bakancsod? Mióta van meg?
2013. márc. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
10 soros és december elején vettem
2013. márc. 9. 10:05
 4/9 anonim válasza:
Mi a tapasztalatod?
2013. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A tapasztalatom, hogy egy rakás sz*r. Nem igazán szellőzik, alig szívja be a kencéket, nagyon gyorsan kopik a talpa még így télen is..:mi lesz nyár fele :\ aztán a csavarok kijönnek a talpából? undorító módon törik és a lábfejemnél nem kifele nyílt ki a bőr, hanem befele ami arra utal hogy elszabták és rohadtul kényelmetlen

szóval soha többé nem veszek ilyet csakis katonait

2013. márc. 24. 13:10
 6/9 anonim válasza:
Legközelebb vegyél martenst.
2013. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ezt visszaviszem majd mielőtt lejárna a garancia, utána kizárólag csakis dán és bundeswehr bakancsot veszek, na meg persze ha találok régi magyar honvédségi surranót... nem foglalkozom többet ezekkel az újmódi szharokkal...
2013. márc. 27. 12:13
 8/9 anonim válasza:
Ok, martensnek szerencsére nem kopik annyira a talpa.
2013. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb bakancsok a nèmet bundeswhr ejtõernyõs , nekem is van igaz kicsit nehèz de nagyon strapàs
2013. márc. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!