Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lustaságnak vagy minek nevezné...

Lustaságnak vagy minek neveznétek ezt?

Figyelt kérdés
Mikor volt párom, igaz nem laktunk együtt, de mikor egymásnál aludtunk én leggyakrabban estére már lusta és kedvetlen voltam "arra" pedig szerettem. Nem is annyira a kimerültség miatt csak az alvás jobban felizgatott. Ő nem ilyen volt, ő a toppon volt. De az a gáz, hogy sokszor más időpontban is, mondjuk nap közben ha úgy volt. Most nincsen senki, de ha belegondolok esténként mikor már aludni készülök, meg mikor itt is írnak ilyeneket, eszembe jut , hogy mennyire nem esne jól még este hancúrozgatni. De azért nem mindig, csak gyakran. A vágy megvan bennem csak lankad elég hamar, gondolatban erősebb, a fizikai megvalósításban meg gyengül. Nagyon nagyon gáz vagyok? Nem vagyok kövér sem, hogy azért lennék ilyen. Tudom, hogy a kérdés is gázos, de nagy baj lenne velem?
2013. márc. 6. 19:18
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és a hajlamaimmal is rendben vannak a dolgok, mielőtt valaki erre gondolna
2013. márc. 6. 19:19
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán még nem találtad meg azt, akivel igazán élveznéd!
2013. márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!