Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek volt olyan általánosban...

Nektek volt olyan általánosban, hogy féltetek egy tanártól? Aki következő évben heti kétszer ő vitt haza titeket?

Figyelt kérdés
Mert nálam van/volt ilyen és nagyon félek.Azért szokott engem haza hozni mert anyukám ott tanár és joba vannak.Tavaly ő volt az ének tanárom.Idén megkaptuk a rosszabik tanárt.Sok mindent tanulunk amit én nem értek.Tudni kell, hogy tavaly kerültem abba a suliba.Most tanév kezdésre költöztünk ide.Azt is szerintem tudni kell, hogy mi alsoba nem tanultunk semmit énekből.Sokszor mondja az a tanár, hogy segít az ének házimba nyugodtan szoljak neki.Mert tudja nem a kedvenc tantárgyam az ének.De kétszer segített de akkor is ugy, hogy az osztálytásaim kötetlezték rám.Mind a kétszer gyomor görcsöm volt.Szerintetek mit csináljak??Ha valaki pontosabban szeretné tudni, mert akkor jobban tud segiteni akk irjon privátba üzit.

#iskola #iskola gondok
2013. márc. 7. 15:24
 1/2 A kérdező kommentje:
FONTOS FONTOS
2013. márc. 7. 19:51
 2/2 Sárii<3 válasza:
most így pontosan nem értelek.miért félsz a tanártól?
2013. márc. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!