Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, hogy 13...

Szerintetek ciki, hogy 13 éves lány létemre nem szeretem a sok kis, mint például JB, meg a onedirection meg ezek, hanem inkább Metallica, Megadeth, Guns'N'Roses meg ezek?

Figyelt kérdés
mert az osztályomba mindenki skrilexet, meg JB-t hallgatja és nekem egy picit kiközösítenek vagy legalább is úgy érzem. mit tegyek? Nem akarok lemondani ezekról a zenékről, de nem akarok kiközösítve lenni?

2013. márc. 7. 15:57
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
56%
nem, egyáltalán nem ciki
2013. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki,sőt az én osztályomban is vannak akik metallica-t meg ilyeneket hallgatnak,őket nem közösítik ki...
2013. márc. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Én is a GN'

R-t hallgatom osztályfőnöki órán :D

Bár a mi osztályunkban is egyedül én hallgatok ilyen zenéket, a többiek mind rap-et meg dupstepet hallgatnak, vagy egyáltalán semmit...

14/F

2013. márc. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, sőt te legalább elmondhatod magadról, hogy normális zenét hallgatsz. ;)
2013. márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Köszüönöm szépen, ugy néz ki, hogy a 3. válaszolóval kb egy cipőben járunk :)
2013. márc. 8. 16:25
 6/38 anonim válasza:
78%
GnR forever, Slash az überistencsászár.
2013. márc. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
GN'R az örök 1# nálam.Aztán Stormwitch ,Mötley , Megadeth,Maiden, Metallica Stb.Sorolhatnám még. A legjobbak.Ezeknek a zenéknek van és lesz értékük.Ha nem akarsz kiközösítve lenni akkor egyszerűen ne folyj bele a zenei témába.Beszéljetek másról.Gondolom attól ,hogy nem divatzenét hallgatsz ,attól még tudsz értelmesen beszélgetni másokkal.Már ha ők megadják rá a lehetőséget.
2013. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

(Előző vagyok) Egyébként ha zenéről van szó én is rögtön el vagyok zavarva ,mert én hülyeséget hallgatok ,meg mi az a csörömpölés stb. Mindig viszem magammal az mp4-et ,kizárom őket és nem is gondolkodok rajta.Oké hallgassák ami nekik jól esik ,de én nem sz*roztam le.Engem csak ez zavar az egész dologban ,hogy rögtön nekem esnek.De másról mindig beszélgetünk ,a véleményemet kikérik.Egyszerűen csak a zene témába nem invitálnak be.De ez nem ciki ,mindenkinek meg van a saját ízlése.

(Amúgy 14/L)

2013. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Naaa, azért akkor vannak lányok, akik normális zenét hallgatnak :D

3-as vagyok.

2013. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
0%
metallica ugyanolyan mint a one direction
2013. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!