Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon hülyén viselkedtem?...

Nagyon hülyén viselkedtem? Mit gondolhatnak rólam? Mirefel ez a gesztus?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen egy másik osztályról (ami attól ahol én dolgozom mindössze pár méterre van,és rám látnak) folyamatosan figyelnek a fiúk/férfiak.Az egyik velük dolgozó lány elmondta,hogy folyamatosan rólam beszélnek,és állítólag odáig vannak értem.A saját kollégán pedig,aki ismerőse az egyik srácnak,azt mondta,hogy szokott rólam kérdezni az egyik.Többen pedig hallották,ahogy hazafelé menet mondták,hogy van egy új dolgozó "szép lány" a másik osztályon.Múlt héten pedig nem voltam dolgozni,és odament ugyanaz a srác a munkatársamhoz,és kérdezősködött,hogy merre vagyok.Ma pedig ugye nőnap van.Ülök a munkahelyemen az asztalnál,dolgozok,és egyszercsak a hátam mögött terem 2 valaki.Elémtettek egy csokit.Odanézek,AZ a srác (aki folyamatosan kérdez rólam),és a másik osztály műszakvezetője volt az.Úgy adták oda a csokit,hogy "boldog nőnapot az osztály leggyönyörűnn hölgyének"a másik fiú pedig mosolygott,és helyeselt,hogy bizony,a legszebb.Én vérig pirultam,zavaromban megköszöntem,és nevetgéltem mint egy hülyegyerek,és legyezgettem magam,majd az arcomat takargattam.Mint egy tizenéves kislány.Aztán akárhányszor arra jöttek,nem tudtam visszafogni magam, mindig mosolyogtam magamban,és próbáltam takarni az arcom.Meg is kérdezték,hogy ennyire poénosak? Én tereltem a szót,és mégegyszer megköszöntem az "ajándékot"...Hát nem tudom hogyan kellett volna reagálnom.Egyébként amikor felém néznek egyfolytában,próbálok nem oda nézni,de érzem a pillantásokat,és tudom,hogy rólam beszlnek,mert amikor férfigyűlés van,folyamatosan rám bámulnak beszéd közben.Mi a leghelyesebb?Ne pillantsak oda véletlenül se?Ha mosolygok,nem gondolják azt,hogy tetszenek nekem?Mi lehet rólam a véleményük? És a srác mit akarhat tőlem? 22/N

2013. márc. 8. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy nőnapi csokiból ne vonj le azért messzemenő következtetést. Lehet hogy csak egy dolgot akar, lehet hogy komolyabbak a szándékai, egyvalamit már biztosan tud az a srác, hogy lenne esélye nálad
2013. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát csak furcsa,hogy a mi osztályunot ők teljesen ismeretlenek.Látásból ismerik egymást a "csapatok".És kaptam tőlük így egyedül.De jól esett.Így utólag visszagondolva nagyon idétlenül viselkedtem.Amúgy szerintem tudja hogy van esélye,és nem most juthatott tudomására,Mert a kollégámnak mondtam,hogy bejön a srác,az meg amilyen bolond,említette neki! :)
2013. márc. 8. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor biztos lesz még folytatása a dolognak.
2013. márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!