Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A magyar ember az miért ilyen...

A magyar ember az miért ilyen kárörvendő nép?

Figyelt kérdés
Ha valaki egy nap elveszíti mindenét azt nem segíti senki, inkább még belerúgnak párat. Lásd devizahitelesek problémája akik hamarosan földönfutók lesznek.
2013. márc. 9. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
És a más nép miért olyen. Azok angyalok?
2013. márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Drága kérdező.

A magyarok sem kárörvendőbbek más országok népétől. Külföldön is ha valaki nem fizeti a hitelét az földönfutó lesz.

Devizahitelesekről annyit, hogy senki homlokához nem szegeztek fegyvert hogy már pedig vegyen fel lakáshiteleket.

Nekem igaz nincs lakásom, de devizahitelem sem. Az ember annyit vállaljon amennyire képes is.

2013. márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A devizahitel egész más kategória, ha valaki hitelt vesz fel, akkor nem MÁSOKTÓL várja, hogy kifizetik.


Nemcsak deviazhitelesek nem tudnak fizetni, de aki csak "simán" elsaccolta magát (pl. mert elvesztette a munkáját) azzal a kutya sem törödik, csak azoknak kellene átvállani a hitelét, akik gondolkodni sem tudtak. Aki ugyanis MÁS valutában vesz fel hitelt, mint amiben a fizetést kapja, az elöre tudhatja, hogy csak idö kérdése, mikor lesz belöle probléma.

2013. márc. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
A magyarok ritka parasztok. Nem csoda, hogy rossz hírünk van mindenűtt.
2013. márc. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát ha a magyarok parasztok akkor nem tudom mik a franciák, egyébként visszatérve a devizahitelre, szerencsejátékoztatok és buktatok, nem értem miért nekünk kellene kifizetni a ti hülyeségeteket, nekünk is volt hitelünk de mi visszafizettük mert forintban vettük fel, 3%-al volt rosszabb és annyit simán megért az hogy stabil volt
2013. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Tessék ez a magyar nép,egyszerűen szégyellem magamat.

A pár fentebbi válaszoló tökéletes példa erre az elcseszett népre (sajnos magyarnak születtem én is).Ahelyett,hogy egy kicsit helyreigazítanák a kérdezőt a SAJÁT dolgainkról egyből más emberekkel meg más országokkal érvelnek.

2013. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te helyreigazítottad?, egyébként ez nem kárörvendés, kárörvendés az amikor valaki cikis helyzetbe kerül mi meg röhögünk rajta(pl ügyetlenségből beveri a fejét)
2013. márc. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi köcsög magyarok annyira pénztelenek és kisemmizettek vagyunk hogy ha egy honfitársunkat bukni látjuk annak csak örülünk, és azt mondjuk hogy na végre, nem kell többé azt éreznem hogy csak én vagyok ilyen balf@sz, más is sz@rban van
2013. márc. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!