Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nekem -1, -1,5-ős szemüveget...

Nekem -1, -1,5-ős szemüveget kell hordanom van még rá esély hogy nem kell szemüveget hordanom megjavulhat még a szemem? És szerintetek gáz ha egy fiúnak van szemüvege előny vagy hátrány?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 éve van szemüvegem mert távolra nem látok jól megjavulhat még a szemem van rá esély vagy valami amitől megjavulna ?Lányok titeket befolyásol ha egy fiú szemüveges másképp nézte rá előny vagy inkább hátrány ? Előre is köszi a válaszokat ? :)

2013. márc. 9. 23:38
 1/7 anonim válasza:
erre én is kíváncsi lennék
2013. márc. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Arra van esély, hogy javulhat de szerintem arra nincs, hogy ne kelljen szemüveg...De szerintem ez életkortól is függ.Vagy nem tudom.Szerintem nem gáz egyáltalán.Nekem se nem előny, se nem hátrány..:)Engem nem befolyásolna.

Egyébként én is távolra nem látok jól.De azt elárulom, hogy nekem volt, hogy javult a szemem még mikor kicsi voltam mert minden nap szedtem E vitamint illetve Cetebét.:D

16/L

2013. márc. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Más vélemény ?! :D
2013. márc. 10. 14:16
 4/7 anonim válasza:

Most nem írok részletes választ, mert megyek lassan aludni :D

Viszont láttam, hogy nem írta senki azt amit mondani akarok. Hadd nyugtassalak meg, hogy ez idővel az ellentétére fog fordulni, szóval egy idő után távollátó leszel csúnyán fogalmazva. Gondolj bele, mennyi öreg van aki közellátó.. Mennyi 60 év feletti van, aki nem úgy olvassa az újságot, hogy 2 méterre jújtja a kezében az újságot, és onnan sasolja a tv műsort vagy akármit? :D

Persze ez nem öregkoridra fog korrigálódni, viszont biztos vagyok benne, hogy néhány év múlva fokozatosan egyre tisztábban fogsz látni távolra. -1,5? Hmm még kb 5 év és észreveszed szerintem, hogy igazam van. Ha azt írtad volna, hogy távolra látsz, jó lesz-e valaha? Akkor valószínűleg nem is írtam volna semmit, mert ez a korral csak egyre rosszabb lett volna. Viszont neked szerencséd van a közellátásoddal. Szóval emiatt ne aggódj, egy szerencsés ember vagy ha úgy nézed. Nem maradsz szemüveges higyj nekem :DD

2016. febr. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szóval a fókuszálási képessége a szemednek Közelebb esik a szemedhez, mint egy átlag emberének, szóval eddig te jobban is látsz közelre. Valószínű, hogy néhány(4-8) év, és egy felessel kisebb szemcsi kellesz (0,5-ös) addig élvezd a jó közellátásod, olvass sokat, számolgasd a telefon képernyőjén a pixeleket meg ilyenek xD

(utolsó voltam) :'D

2016. febr. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Ha öregkorára távollátó lesz, attól még közellátó marad. Annyi lesz a különbség, hogy majd cserélgetni kell a szemüvegeket. Tévéhez szemüveg, olvasáshoz olvasó szemüveg. Ha távolra nem látsz jól, akkor az úgy marad, elmúlani nem fog.
2016. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is minuszos és már az elején közölték, hogy ez már nem lesz jó úgyhogy nem hiszem. Szerintem nem az alapján fogsz valakinek tetszeni, hogy szemüveges vagy vagy nem, ha még igen akkor szomorú, hogy a lányt csak a külső érdekli.
2017. aug. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!