Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hatósági Erkölcsi Bizonyítvány...

Hatósági Erkölcsi Bizonyítványt a kikérés napjától számítva mennyi idő míg megkapom?

Figyelt kérdés
Múlt hét Pénteken személyesen voltam a KEKKH ügyfélszolgálati irodájában, hogy sürgősségire megkérjem az Erkölcsit Vagyonőri Igazolványhoz. 10 perccel az ügyfélfogadási idő vége előtt kerültem sorra, de a rendszer nem engedte kiállítani, pedig 10:14-es időponttal volt/van a sorszámom. Aki 11 óráig sorszámmal rendelkezett azok kézbe megkapják helyben legalábbis erről volt szó, akik előttem voltak mind megkapták. Mekkora az esély arra, hogy legkésőbb jövő hét Szerdai napon ügyfélfogadási időben, lehetőleg délelőtt hívjanak, hogy mehetek érte?
2013. márc. 10. 00:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!