Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Németországban vagy Spanyolors...

Németországban vagy Spanyolországban laknál szívesebben?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 22:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én német vadjok és szoktam Spanyolországban njaralni. Az nem tetzik, hogy ott az emberek nagyon teszik magukat. Én leginkább Magyarországon élnék és mikor tudok szoktam is menni. Schokkal több barátom van ott, mint itt és az emberek értelmesebbek. Most is hiánjozolnak.
2009. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Németországban.Nem nagyon tetszik Spanyolország,esetleg nyaralni mennék oda.
2010. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
42%

Spanyolország♥

németeket meg utálom a hülye nyelvükkel együtt.

2010. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
59%
Egyik se, inkább Franciaországba mennék :)
2010. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Spanyol, mert ott van a fél családom :S Hiányoznak!
2010. jan. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szívem szerint Görögo. vagy Franciao., de ha a kérdésre kell válaszolni akkor Német.

Utálom a spanyolokat, mert agresszívek, utálatosak, voltam ott nyaralni és soha többet nem megyek spanyol területre.

Semmi kultúra nincs ott, nem tudnak semmit felmutatni csak a tengerpartot, ami vacak kavicsos és ilyet bárhol lehet találni (vagy jobbat).

Németek nyelvét én sem szeretem, de sok a helyes pasi náluk, és a kultúrájuk közelebb áll hozzánk pl. sör, virsli..stb. :)

2010. jan. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
egyértelműűen Spanyolorszááááááááááág♥♥♥
2010. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Németország
2011. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!