Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem bírok felkelni,...

Miért nem bírok felkelni, amikor ébreszt a telefon?

Figyelt kérdés

Tavaly szeptemberben kezdtem a középiskolát, addig minden alkalommal ébresztett a telefonom, fel is kéltem rá.

Mostanában (2 hete) egyszerűen NEM BÍROK felkélni! Ébreszt a telefon, meg emlékszek is rá, aztán reflexből kinyomom (a párnám alatt van a telefon), és tovább alszok. Iskolakezdéskor még kb. 6 órát aludtam, félév körül átálltam 7 órára, mert kevésnek bizonyult, tehát nem ez a probléma.

Lehet ezzel tenni valamit?



2013. márc. 10. 21:12
 1/1 A kérdező kommentje:

De azért ezt ki fogom próbálni holnap:

"Nem szeretném felébreszteni azt, akivel egy szobában lakom. Emiatt két ébresztőórát állítok be – a karórámat, amit azonnal le tudok nyomni, amint megszólal, illetve egy másik, hangosabban csipogó órát, egy perccel későbbre, a szoba másik végébe. A második órát még azelőtt le szoktam nyomni, hogy elkezdene csipogni. És már kint is vagyok az ágyból."


Elég érdekesen hangzik. :)

2013. márc. 10. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!