Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szociális gondozó és ápoló...

Bakó Gyuláné kérdése:

Szociális gondozó és ápoló tanfolyamra jelentkeztem, szerdán menni kell tesztet írni. Ha van valaki aki már részt vett ilyenen, kérem tájékoztasson hogy mi lesz benne?

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 17:25
 1/5 Móni888 válasza:
Én konkrétan ma voltam, Csecsemő és gyermekápoló képzésre felvételizni, ugy hogy azt tudom elmondani, hogy ott mi volt. Először kaptunk egy 2 oldalas tesztet, matek és helyesírás volt de ilyen egyszerűbb dolgok, hogy százalékszámítás, meg, hogy egy 31 napos hónap hány órából áll. Volt helyesírás ott a felsoroltak közül, ki kellett választani a helyest. A Himnuszból hiányoztak szavak, azt kellett beírni, volt átlagszámítás. Utána ilyen személyiségteszteket kellett csinálni és a végén volt egy szóbeli elbeszélgetés, hogy miért szeretnéd ezt, meg mit gondolsz mit kell csinálni...ilyenek
2013. márc. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon köszi -
2015. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idő alatt javítják ki?
2015. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a kérdés régi, de hátha valaki más hasznát veszi.

Olyan is volt benne hogy le kellett írni, hogy szerinted miből áll ez a szakma, milyen területeken dolgozik. Megsúgom, hogy szociális otthonok, háziápolás, idősek klubja. De nem csak az idősekről szól minden, foglalkozhat fogyatékosokkal is. Fogyatékosok otthon, pszichiátriai otthon stb.

Aztán számsorok volt, hogy folytatni kellett egy adott logika alapján, erre neked kellett rájönni. Annyi még biztos, hogy felsoroltak pár európai országot, le kellett írni a fővárosukat, pár történelmi kérdés, évszámok. Ennyi emlékszem, egy éve volt már nekem is. Engem már másnap reggel hívtak hogy bekerültem, valakinek több napba is belekerült. Egy héten belül biztos, hogy kiderül. Ha nem hívnak akkor se veszik el a remény, mert lehetnek olyanok akik visszamondják. Amíg nem írod alá a szerződést, addig semmi se kötelező és meggondolhatod magad. Ha elkezded és közben abbahagyod akkor kemény pénzeket kell visszafizetni. Ezt kiválthatod egy munkaszerződéssel.

2015. okt. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!