Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem hagy békén? Mit...

Miért nem hagy békén? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiu barátom aki szerelmes belém.Megmondtam neki hogy viszont ez nem működik.Nem tudom hogy miért nem bírja felfogni!Már 2 hete mondtam meg neki, de azt is mondtam hogy legyünk barátok. de szereintem nem értette meg! Ugyanúgy kísérget hazafele, ma a tesómmal lehagytam őket én mentem elöl ők meg hátul (a tesómmal haverok)

De órán is egyfolytába engem néz ha nevet direkt elfordítom a fejem vagy a szemem elé rakom a hajam, hogy ne lássam!

Szörnyen bosszantó!

Mi a sz@rt csinéljak vele?

Nekem más fiu tetszik, de ő ezt nem tudja mert akkor az egész osztály megtudná(igaz nem ide jár de akkor is)


2013. márc. 11. 19:32
 1/2 A kérdező kommentje:

kihagytam:

ha nevet akkor is engem bámul :(

2013. márc. 11. 19:34
 2/2 anonim válasza:
Azért nem hagy békén, mert azt akarja, hogy te is beleszeress. Szerintem mondd meg neki, hogy neked más fiú tetszik, de azt ne, hogy ki.
2013. márc. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!