Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit Lehet tenni hogy békén...

Mit Lehet tenni hogy békén hagyjon?

Figyelt kérdés

Van egy szomszédom és 69éves és már elég régóta nyugdíjas és egyben alkoholista. Én és a családom tavaly költöztünk a házba amit újítani kellett kissé, és akkor húsvét hétfőn bontottunk (tudom hogy nem volt jó időzítés de akkor értünk rá). Azóta eltelt az idő és most lett elegem a szomszédomból mert:

Reggel 5 órakor megy nyitásra a közeli vendéglőbe, ott megiszik 1-2 pohár italt és hazajön. Ez a szokásos menet nap mint nap. De Ő már reggel 8 órakor részeg és az álló fába is bele tud kötni. Mindig ordítozik a kerítésen keresztül ha én vagy a bátyám kint vagyunk az udvaron viszont nem csináltunk semmi hangosat. Apámat is elég sokszor szidja mert ő meg hajnali 4-kor jár ki az autóval.

Van egy kutyám, 3 éves szelíd Labrador kutya nem ugatott soha sem, de Ő azt mondja hogy ugat meg ilyesmi. Engem már nagyon idegesít de nem lehet vele beszélni mert ha épp alkalmas az idő akkor már részeg, a fiával sem lehet beszélni mert ő is ugyanolyan bunkó mint az apja. Mit lehet tenni hogy végre békén hagyjon?


2012. júl. 30. 21:05
 1/6 Olga néni ***** válasza:
Egyszer rúgjál be te is meg a bátyád is. Aztán kössetek bele mindenbe. Ordítozzatok is. Szerintem hamar össze fogtok barátkozni, és találtok majd egy másik szomszédot, akibe bele lehet kötni. Na, akkor már ne igyál többet, a probléma meg van oldva, fájjon a másik szomszéd feje ezentúl.
2012. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Önkormányzatnál szólj hogy kötöszködik részegen.

Hiába nyugdíjas, ha elcseszi a pénzét.

Nálunkis volt kötöszködés meg vita minden miatt, állandó évekig tartó ellenségeskedés, mígnem a polgármesternek szóltak és végelett.. utána nemszólt egyik se a másikhoz..

2012. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

69 éves.. lol.. Mondd meg neki ,hogy hiába kötöszködik, ő már úgyis féllábbal a sírban van:D

De ,ha tényleg nem hagy titeket békén, jelentsétek fel.. Hidd el ,hosszú még az a hátra maradt pár év..

2012. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ezen behaltam :'D fél lábbal a sírban lóg :'D


Adjon isten minden jót, diófából koporsót xD ez csak eszembejutott.

2012. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1-es hozzászóló:

Nem akarjuk magunkra haragítani a szomszédokat mert csak ő ilyen, mással meg nem akarok ki...szni

3-as hozzászóló:

Nincs rá bizonyíték

2012. júl. 30. 23:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Jahh értem. Hát az úgy már gázosabb.. Akkor csináljátok azt, hogy amikor kinnt vagytok, valamelyikőtök bújjon el és vegye fel kamerával, ahogy beszólogat, stb..
2012. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!