Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beírhatnak igazolatlant?

MsMaxmotives kérdése:

Beírhatnak igazolatlant?

Figyelt kérdés
Ma voltam nevelési tanácsadóba és nem voltam bent 3 tanórán, mivel az igazolás amit adtak csak 12-14 óráig szól.. Egyik ismerősöm múlt héten pénteken ment nevelésibe és ő sem ment be szintén, de őt nem írták be nagyon félek a következményektől szerintetek beírhatnak?(holnap)

2013. márc. 12. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Mért csak két órára adtak igazolást,ha 3óra hosszú volt? Ha nem tod bizonyítani h olyan hosszú volt amennyit ott voltál és szemét a tanár akkor beírhatja.
2013. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezért csaka zért nem értme mert haverom sem ment be neki is órás volt az igazolása mégsem irták be.. Szerintetke engem beirnak? ismerősöm pénteken nem volt bent egész nap mert 11-től kellett mennie nevelésibe nem volt 3 órán és nekem beirhatják ezzel az indokkal az igazolatlant? Ne igazán értme ha beirják és körülbelül 8. osztályosként mivel járhat 7 igazolatlan befolyásolja a felvételit?
2013. márc. 12. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
én hatósági igazolást kaptam, nem az volt a lényeg hogy hány órát hiányoztam, hanem hogy igazolva legyen.
2013. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elvileg neked is azt kellett (volna) kapnod.
2013. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!