Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valakinek DSD tételei?...

Van valakinek DSD tételei? SZóbelire esetleg Cluster kidolgozások?

Figyelt kérdés
Sűrgős lenne, akár meg is vásárolnám őket!

2013. márc. 12. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

úristen azért a DSD nem egy nagy kunszt... ha nem tudsz magadtól beszélni a clusterekről, az elég szomorú. én nem bántani akarlak, de nem szoktak szószerint ugyanazok a témák lenni, csak nagyobb témaköri átfedések vannak az évek során. erre magadtól kell tudnod felkészülni, meg gondolom azért a tanárod is biztosan segít. nem hiszem, hogy a tételmegvásárlás segítene rajtad. itt olyan témákról kell beszélni, amiket ha nem értesz, akkor úgysem fogsz tudni válaszolni a veled szemben ülők által feltett kérdésekre.

tényleg nem bántani akarlak, csak tényeket közlök. és nem a levegőbe beszélek (idén csináltam a DSD-t, meg is lett a felsőfokúm - két napja tudtam meg)

2013. márc. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A tanáromat hagyjuk... 4 év alatt 2 ember tudott levizsgázni nála.. a 30-ból.. ami elég para.. és az a 2 ember sem neki köszönheti... Melyik iskolába jársz? Ti hogy készültetek fel rá?
2013. márc. 13. 22:02
 3/3 anonim válasza:

szerintem szamárság, amit az előző személy mondott... vannak pontos témák amiket tudni kell, de az igaz h lehetnek ezekből a témákból kinyúlások...ˇátfedésekˇ

- érdemes megvenni Martonné Lányi Anikó : 888 kérdés és válasz német nyelvből könyvét... (ő volt általánosban 7 évig a tanárom... tudja h miről van szó! /mi is DSDztünk/) vagy [link] itt is találsz tételeket kidolgozva hozzá.... Am, SOK SIKERT! :))

2014. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!