Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ncore. Regisztráltam erre az...

Nika^.^ kérdése:

Ncore. Regisztráltam erre az oldalra és a számlám +xy összeggel több lett. Most akkor csak az üzenet miatt ment annyival feljebb és egyszeri alkalom, vagy ez minden számlázásnál lesz?

Figyelt kérdés
Help, fontos :||
2013. márc. 12. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen számla? Telefon?

Nekem öcsém járt úgy, hogy bedőlt egy ilyen kamuoldalnak, 'küldj egy sms-t ezzel a szöveggel erre a számra, és saját ncore fiókod lesz". Feltöltős csomagban volt, és leszedtek a telefonjáról 1500 Ft-ot, és amihez hozzáférést kapott, annak köze nem volt az ncore-hoz, csak valami kamuoldal volt hasonló névvel.

2013. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Regisztráltam, kiírta, hogy erre a számra küldjem el az NCORE jelszót, majd még egy számot adott, hogy erősítsem meg, így lett a telefonon számlám magas. Most meg nem tudom, hogy hogy lehet ezt visszacsinálni... Azt hiszem ezt komolyan megszívtam -.-
2013. márc. 12. 18:19
 3/3 anonim ***** válasza:
ezt már nem tudod visszacsinálni.ez volt a tanulópénz!!az Ncore soha nem kér a regisztrációért pénzt úgy hogy jól átvertek
2013. márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!