Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Avon tanácsadó. Mit kell róla...

Avon tanácsadó. Mit kell róla tudni? Több lent.

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, hogy mivel szeretem az Avon termékeit így én is szeretnék tanácsadónő lenni.

Arra lennék kiváncsi, hogy melyik az az összeghatár amit mindenféleképpen el kell küldenem rendelésenként? Ha elkezdem mennyi az a rész ami nekem jutna?



2013. márc. 12. 17:21
 1/2 anonim válasza:
Összeghatár a 04-es kampánytól már nincs, (szigorúan véve eddig sem volt), szóval már 500Ft-ért is lehet rendelést leadni. Viszont a kedvezmények 5000Ft-tól kezdődnek..Szóval annyit érdemes összegyűjteni, hogy valami a zsebbe maradjon:) Max, akár 35% kedvezményt lehet szerezni, ez azt jelenti, hogy a végén, számlafizetéskor ennyivel kevesebbet kell kifizetni..., szóval nem levásárolható, hanem valós... Ha lenne még kérdésed, írj, Koordinátor vagyok:)
2013. márc. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy van, ahogy az előző írja. Én csak magamnak szoktam és a családomnak rendelni, nem bizniszelek vele, de 5000 ft alatt nem érdemes, mert akkor ugyanannyit fizetek, mint a katalógusár. Ha 5000 ft felett, akkor pedig olcsóbban hozzájutok, mint amennyiért a katalógusban szerepel.

Sokszor még így is van sok cucc, amit érdemesebb a vaterán megvenni, olyantól, akik már magasabb árengedménysávot értek el...

2013. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!