Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyenkor mivan?

Szerintetek ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
Január 1 én lefeküdtünk a barátommal, nem védekeztünk, de nem ment el bennem. Petefészkem nem úgy működik ahogy kéne neki és a doki kevés hormontartalmú fogamzás gátlót irt fel, de még sajnos egyet se tudtam bevenni belőle mert nem úgy jön meg a menstruációm ahogyan kéne.Ezért mertünk lefeküdni egymással gumi nélkül most,de amúgy mindig szoktunk használni. A 2.hónapban vettem egy terhességi tesztet ami 1000 forintos volt. Nem tudom h ez mennyire számit jónak... de megnyugodtam h negatív lett.Jelenleg 38 és 40 fok között van a lázam iszonyúan gyengének érzem magam és furcsát érzek a hasamba is, folyton hányingerem van de csak úgy tudtam hányni h ledugtam az ujjamat. Az orvos azt mondta h influenzás vagyok. De egy kicsit félek h nem volt jó a teszt.Szerintetek lehetek terhes?

2013. márc. 12. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én ugyan nem konyítok túl sokat a dologhoz, de ahogy az osztályfőnököm is mondta, 100%-os biztonság csak akkor van ha a lány a szoba egyik sarkában, a fiú pedig egy másik sarkában alszik. Szóval a pakliban benne van.
2013. márc. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!