Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk ti nem szoktátok...

Lányok, fiúk ti nem szoktátok azt érezni?

Figyelt kérdés
Olyan sokféle személyiség van a világon, és például a fiúk is olyan könnyen beleszerethetnek másba, mert sok a szép és aranyos lány, és mondjuk ha egy nap már nem mész el sehová, hanem csak otthon vagy, akkor lehet lemaradsz életed nagy párjáról, és valaki mással találkozik helyetted. Vagy a fiúknál ugyanez fordítva. Annyi mindenki boldog lehetne annyi mindenkivel, csak nincsen meg az alkalom az összeismerkedésre. És nagyon könnyen lecserélhetik az embert, mert annyi más is lehetne helyette.
2013. márc. 13. 15:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Én is félek kicsit, hogyha valakit megismernék amihez már eleve szerencse kéne, akkor ez elhagyna másért, mert egy idő után már hozzámszokott és megun. Nem tartom magam csúnyának, de annyira nem hinném, hogy nem biztos, hogy vagyok olyan szép, hogy mást ne vegyenek mellettem észre, igaz nem a szépség számít, na de fontos!
2013. márc. 13. 15:12
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok lehozó lenni, de fiatal korban szinte minden szerelemnek vagy akár kapcsolatak is vége.De a szerelem mindig kihűl egy idő után.Van, hogy ellaposodnak a kapcsolatok, mert megunják egymást a felek.

Egyébként én nem szoktam olyat érezni, hogy ha most mondjuk a városban lettem volna, lehet összetalálkozok a nagy Ő-vel.

Bár az is közrejátszhat, hogy jelenleg abszolút nem akarok kapcsolatot.


17/F

2013. márc. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen tudom! De olyan rossz, hogy mindig attól kell félnie az embernek, hogy vége lesz a szerelemnek úgyis. Olyan ez a kérdés is, mint az is,hogy minek enni, ha úgy is éhesek leszünk? Minek szerelmesnek lenni ha úgy is elmúlik? De hát ez van!

A megismerkedéshez pedig nem lehet ott egy ember mindenhol, így biztos, hogy folyamatosa lemarad valamiről.

2013. márc. 13. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Félreérted:)

Én nem azért nem akarok kapcsolatot, mert úgyis vége lesz.

És szerintem egyáltalán nem kell ettől félnie az embernek, hiszen ez előbb-utóbb bekövetkezik és ha folyton ezen örlődsz és idegeskedsz, hogy lehet, hogy pont holnap hagy el, rámegy az egész kapcsolatod és sosem leszel igazán boldog és kiegyensúlyozott a kapcsolatban.

Ebből következően, ha nem vagy boldog, mincs értelme a kapcsolatnak.És szerintem pedig pont az a lényege és a jó benne, hogy boldog, felszabadult lehetsz, magát adhatja az ember.

Szóval fölösleges ezen gondolkodni, mert csak elrontja a kapcsolatot.

Egyébként én inkább feláldoznék pár szomorú hónapot (ami kapcsolat vége után/miatt lenne) a boldog évekért, amit együtt tölthetünk.

2013. márc. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!