Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kértétek meg anyukátokat,...

Hogy kértétek meg anyukátokat, hogy vegyen nektek melltartót?

Figyelt kérdés
Hogy reagált rá? És amikor igent mondott mit csináltatok? Milyen melltartót kaptatok? És hány évesen? Előre is köszi!

2013. márc. 14. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Muter! Szükségem van melltartóra! Gyere, segíts vásárolni egy párat!


De most komolyan, milyen kérdés ez?

Idegenektől kérsz tanácsot, ahelyett hogy megbeszélnéd ezt az édesanyáddal!?

Nyugi, nem harapja le a fejedet. Rád néz és legfeljebb elmondja, hogy még nincs itt az ideje.

Vagy elvisz shoppingolni.

2013. márc. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, én járok tornára, oda kellett ilyen bőrszínű-s melltartó, és akkor elmentünk venni. Az Intimissimi-ből vettük, megbántuk, ugyanis nagyon drága volt, és a pántja cserélhető volt, így hamar szétszakadt.De megvarrtam, így még mindig jó. Egyet a tescoban vettünk, le volt akciózva, így neki tűnt fel :D . Aztán vettünk még egyet, a tezenisben, mivel vettünk egy vékony, nyári felsőt, és átlátszó volt, szóval kellett egy fehér színű melltartó is.

Kb. 12 évesen kaptam az elsőt.

És még volt, hogy ismerősöktől is kaptam egy csomó ruhát, és akkor kaptam még néhány melltartót is, de azokat nem annyira szeretem.


14/l

2013. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

ennek a kérdésnek nincs túl sok értelme,de anyum akkor vett nekem melltartót,amikor nőni kezdett,és mivel járok táncra,szükségem volt rá.Vagyis úgy két éve...


14/L

2013. márc. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csak azt nem értem ide egy férfi minek ír :D
2013. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én teljesen megértelek, ide könnyű leírni, h mit mondjál, de mikor oda kell elé állnod, az már tényleg nehezebb. Esetleg próbálj neki célozni rá, hátha az bejön! Sok sikert!
2013. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én épp ma kértem/kaptam az elsőt

A Pepcoba voltunk a ruhàknàl és anyut elhívtan oda a gyerekmelltartótkhoz mondtam neki hogy:kaphatok eggyet?Ő meg egyből elkezdte keresni a szerinte megfelelő méretet azt felpróbàltam és tökéletes volt:Egy szürke színű 75/A-s méretű

2016. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!