Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi kérjek névnapomra? Nem...

Mi kérjek névnapomra? Nem arról van szó hogy nem jut eszembe semmi, hanem hogy sok minden és a döntésben kéne segítség. (lent)

Figyelt kérdés
15/L vagyok.Mielőtt írnátok hogy ha nem tudom mit kérjek,akkor nincs semmire szükségem.Pont hogy sok mindent szeretnék és nem tudok dönteni,mint ahogy fentebb is írtam.Egyébként anyumtól kapok valamit.Vagyis lehet hogy apumtól is, de azt nem tudom.(külön élnek.)Amik közül nem tudok dönteni:valamilyen felső(nincs sok),blúz(egyáltalán nincs),magassarkú(ez sincs egy se),szegecses karkötő(rocker vagyok amúgy,de néha max 1 fekete polóban nyilvánult meg eddig),nyaklánc,gyűrű. Szerintetek melyik legyen?

2013. márc. 14. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem ne légy ekkora ribanc és elégedj meg egy : Boldog névnapot-tal.
2013. márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ribanc,ha ismernél tudnád hogy nagyot tévedtél ezzel.Viszont idegeneknek nem fogok magyarázkodni,ráadásul úgy hogy nincs is miért igazából.
2013. márc. 14. 13:43
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként lehet hogy neked nincs semmire nagyon szükséged,mert megvannak az alap dolgok.De képzeld a magassarkúra ünnepélyeken is szükség lehet,ahogyan a blúzra is.Olyan polóm amit nem 12 évesen hordtam(szóval nem mese szereplők,meg lepkék,ilyesmik vannak rajta)4 van.Pulóverem meg 2 darab.Az igaz,hogy a karkötőnek/nyakláncnak/gyűrűnek semmi haszna,de másoknak van 10 akár,nem hinném hogy attól lennék ribanc ha szeretnék egyet.
2013. márc. 14. 13:52
 4/4 infomoly ***** válasza:
Szerintem próbáld úgy mérlegelni, hogy melyik az égetően fontos. Vagy melyik az a holmi, amit zsebpénzedből nem tudsz megvenni, mert drága. Vagy pedig egyszerűen úgy, hogy amelyikre nagyon vágysz. :-)
2013. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!