Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék egy plüss állatot...

Szeretnék egy plüss állatot névnapomra, de nem merem megmondani anyukámnak, mert félek ciki lenne. Hogy mondjam meg?

Figyelt kérdés

egy cuki cicát szeretnék, de félek esetleg azt hiszi valami baj van velem, mert már így is furcsán néz rám a hosszú hajam miatt. szerintetek hogy mondjam meg neki?


14/f


2010. júl. 6. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
"Anyu, plüss állatot akarok névnapomra." Szüleid előtt ne szégyellj semmit. :/
2010. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy ide leírtad.
2010. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
jó, de akkor is cikinek tartom, mert már a hajam miatt is apám állandóan cikizik, hogy kislány,. meg többi hülyeséggel.
2010. júl. 6. 20:18
 4/13 anonim ***** válasza:

Kérj pénzt névnapodra és azon vedd meg magadnak.Egyszerű,de amúgy nem értem miért szeretnél plüss macit fiú létedre.

14/L

2010. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hehe, nem macit:D én cicát szeretnék, és azért mert olyan ariii:) ammeg ez egy jó ötlet!
2010. júl. 6. 20:50
 6/13 anonim válasza:

És amúgy biztos nincs veled semmi baj??

ariii

2010. júl. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
miért lenne? én csak érzékenyebb vagyok, ennyi, nem tom mé lenne ez baj, hogy kimutatom az érzéseimet, felvállalom magamat.
2010. júl. 6. 22:46
 8/13 anonim ***** válasza:

És a cuki plüss kiscicának akarod kimutatni az érzéseidet?Mondcsak vannak fiúbarátaid? Osztályunkba van egy hasonló srác aki "érzelgősnek tarja magát és felisvállalja" egy darab haverja sincs mindenki azthiszi hogy meleg.Most jöhet az hogy fúú kirekesztőek vagyunk ,dehát ez van...az érzékeny fiúkat nem sokan tűrik el...

16/L

2010. júl. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem b*zi vagy.

ha pedig nem b*zi akkor terhes.

2010. júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Hagyjátok már szegényt! Igen egyébként szerintem is kérj pénzt...

Én se vagyok az a normális 11 éves lány! Megszállotja vagyok a Forma1-nek és a focit is nagyon szeretem! Ebben nincs semmi furcsa! Minden ember másmilyen...



Neked meg sok sikert! Remélem szerzel 1 cuki plüss cicát!

2010. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!