Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok otthon, mikor...

Ha nem vagyok otthon, mikor jön a futár, mi történik?

Figyelt kérdés

Viszajön? vagy hol vehetem át a csomagomat?

(Vidéki vagyok)


2009. szept. 15. 07:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában kérnek értesítési telefonszámot, és odacsörög mielőtt kimenne. Ha épp nem vagy otthon, akkor jobb cégeknél változtat a kiszállítási sorrenden, hogy otthon legyél. (A MPL-től ne várj ilyen extrákat!) Ha nem talál otthon több próbálkozásra sem, akkor visszaviszi a feladónak a csomagot.
2009. szept. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hagy egy értesítőt, miszerint ott járt (időponttal), és meghagyja az ügyfélszolgálat telefonszámát. Még 2x megpróbálja kivinni, igyekeznek más-más időpontban, de nem mindig jön nekik össze. Ha 3.-ra sem jön össze, akkor egy ideig (nem sokáig!) tárolják a központban, és várják, hogy hívd őket. Ha hívod, meg tudod beszélni mikor jó neked és megpróbálják tartani. De a 3. után mindenképp fizetsz, akkoris ha a küldő már fizetett.

Tehát érdemes már az első után hívni őket, hogy lehetőleg délelőtt próbálják, délután, esetleg 10-13 óra között. De arra egyik sem lesz hajlandó, hogy neked csak 15:23 perckor jó és akkor jöjjön. Arra sem, hogy 8-12-ig egyik címre, 12-16-ig másik címre.

2009. szept. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!