Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Yaoi problémák, valaki?

Yaoi problémák, valaki?

Figyelt kérdés
Nos úgy tűnik, hogy már a létező összes yaoi animét megnéztem, és az össz valamire való yaoi mangát elolvastam és már nem tudok mihez kezdeni. Érdekelne, hogy van e új yaoi a láthatáron, vagy lesz e a közeljövőben? A másik pedig, hogy van e olyan ember aki szeret fogalmazni, vagy nagyon sok a szabadideje, vállalna írni egy yaoi történetet nekem, nagyon hálás lennék.
2013. márc. 14. 17:11
 1/6 anonim válasza:
Ne mond már h az összessel végeztél:D:D:D:Dam melyik volt a kedvenced?:D
2013. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát talán a junjou romantica, mert az egy kicsit olyan romantikus, de a gravitation is tetszett, bár azon kevésbé érezhető a yaoi és talán az ikoku irokoi romantan. De kb mindet megnéztem már kétszer van amit már többször is...
2013. márc. 14. 17:34
 3/6 anonim válasza:
Lol kábé én is így vagyok ezzel.A Tight Rope-t is láttad?eddig az legújabb xd viszont kifog jönni egy yaoi ova most tavasszal, Vassalord. :D
2013. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
úgy tűnik nincs más választásod mint nekem, megtanulsz japánul és hallgatsz yaoi DramaCD-ket (hangjáték), abból millió van :D
2013. márc. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Koi suru Bokun ez a tuti=))))
2013. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huh azt még nem láttam, báris a nevéről nem ismerős. Majd utánanézek :)
2013. aug. 18. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!