Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit egyek-igyak hogy éjjel...

Editke13 kérdése:

Mit egyek-igyak hogy éjjel fent tudjak maradni?

Figyelt kérdés

Az élet úgy hozta, hogy éjszaka kell dolgoznom számítógép előtt de nem vagyok éber! Mit egyek-igyak hogy legalább kipróbálhassam tudok-e éjjel dolgozni! Várom a véleményeket!


Kávé nem jó mert minnél többet iszok annál fáradtabb vagyok, a sok teától meg pisilni kell és nem szaladgálhatok állandóan ki.


Mit használnak az egyetemisták, hogy éjjel tanulni tudnak és nem álmosak! Drog nem kell mert már nem vagyok mai csirke, lehet bekrepálnék tőle!



2013. márc. 14. 17:48
 1/7 anonim válasza:
ajánlom neked a másfél literes powre energiaitalt .. igaz nem nagy márka meg olcsó is de én egyszer csak kiakartam próbálni megvettem és egy litert ittam kb belőle de két napig nem aludtam ... szerintem egy próbát megér 300 ft körül van másfél literes
2013. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
power .. bocs :D
2013. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vegyél be hashajtót majd az ébren tart . Csak a gépet vidd be a wcbe .

Próbáld ki az energia italt , bár én 10 perc után álmosabb vagyok tőle .

2013. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én sem hittem ebben az energiaitalos dologban hidd el ugyanígy voltam mint te másik esetben semmit nem éreztem a folyamatos büfögésen kívül .. de egyszer csak próbáld ki .. lehet mindenkire máshogy hat nekem bejött azóta előkapom ha kell :D
2013. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A kávé jó tud lenni pedig, csak van egy olyan fránya hatása, hogy először élénkít, utána pedig valóban sokkal fáradtabbá tesz. Ha 2-3 óránként innál egy jó erős kávét, biztos jobb lenne. De persze ezt meg nem lehet eljátszani az ember szívével..nem biztos, hogy szeretné:D ugyanez a helyzet az energiaitalokkal, bár azok még károsabbak. Ha éjjel akarsz dolgozni, aludj nappal, legalább estefele egy pár órát..máshogy nem lehet hosszú távon. Szerintem..
2013. ápr. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ginko kivonat
2013. ápr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ne igyál enrgiaitalt mert káros, inkább teát igyál kis vízben feloldva(a pohár alján kis víz)
2013. aug. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!