Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok. Az...

13 éves lány vagyok. Az íróasztalom fekete matt. Szeretném csajosabbá és tinisebbé tenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van rajta a sarokrészén egy fekete számítógép előtte a bill.meg az egér két oldalán webcam meg hangfal.

a másik oldalon egy fehér lámpa... de nagyon nem jó... valahogy csajosnak kén elenni vagy ilyen tinisnek... ötleteket szeretnék!


2009. szept. 15. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:

dobáld tele pink cucokkal, az tök jól néz ki feketével amúgy is.

gyertya, gyertyatartó


ha tanulsz is rajt,a akkor pink tolltartó, mármint nem cipzáros, hanem vmi amibe bele állítod, nézz körül dísztárgybioltban is .


ha nem félted az asztalt, akkor keress pink lapot, vágj ki csillagot szívet ragaszd az aszatlra.


Ha nem matricás a papír, akkor esetleg tixoval a papír szélét, írhatsz rájuk idézetet is.


ha nem tetszik a pink, akkor minél több szín, fehér, citrom, narancs, piros is jól mutat. élénk színek.


hirtleen ennyi.

2009. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem szeretem a rózsaszínet a besetm a (L) KÉK (L)
2009. szept. 15. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor világoskék cuccokkal dobd telee:]Előző válaszoló nagyon jól mondta csak midnent kékbe[de világosba]...HA ilyen toltartót[amit az előző mondott]na szóval ha olyat veszel vegyél hozzá olyan ceruzákat,tollakat:

[link]

vagy amin ilyen tollpihék vannak:]

2009. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Nekem van egy elég jó ötletem számodra, szerintem dugj fel a seggedbe egy slagot(óvatosan!!!), majd nyisd meg a csapot, de a slagból kék festékes víz jöjjön. Ezután az íróasztalod jobb sarkába szarj oda. Ízléses megoldás.
2009. szept. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tegyél rá egy üveglapot, az alá berakhatsz bármit, képet, rajzot és még védi is az asztallapot a sérülésektől.
2009. szept. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Legyél EMÓ-s és nem lenne több gondod a feketével.
2009. okt. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!