Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen fenykepezot ajanlotok?

Milyen fenykepezot ajanlotok?

Figyelt kérdés
husvetra szeretnem magam meglepni egy fenykepezogeppel. imadok fotozni, es ugy erzem van hozza tehetsegem, tobben mondtak is mar, csak gepem nincs hozza. viszont erdekelne a velemenyetek/tapasztalatotok hogy milyen fenykepezoket javasoltok. nem vagyok eligazodva a megpixeleknel semmi, igy nem tudom mivel milyen kepet lehet csinalni. embereket, targyakat, es szinte mindent szeretnek fotozni, jo minosegbe. maximum 40.000-50.000 forintot szeretnek raszanni. a kerdesemre kerem a valaszt, erthetoen, ha lehet. koszi:)

2013. márc. 15. 21:15
 1/2 Nonfiguratív ***** válasza:

Ilyen árkategóriába ez a fuji illik szerintem a leginkább bele:

[link]

vagy ez a nikon is

[link]


ezek bridge kategóriájúak, nem egy tükörreflexes gépek, de szerintem nagyon jó képeket csinálhatsz vele ha megtanulod rendesen használni őket(blende,záridő stb. beállítása)

2013. márc. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi:)
2013. márc. 16. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!